O nás

Mise společnosti

Pomáháme Vám s péčí a údržbou hrobového místa,
abyste čas strávený na hřibově mohli pokojně věnovat vzpomínce na své blízké.

Proč právě Triquetra a jak tento symbol souvisí s naší společností?

Triquetra („trikvetra“) je kromě významu trojúhelníku (Tri Quetros – „tři rohy“) mytologický symbol mnoha významů.

Triquetra je spojením tří neoddělitelných prvků. Právě význam trojice jako takové je základem pro mnoho pohanských náboženství. Keltové ji nejčastěji prezentovali jako tři propletené ryby, trojúhelníky nebo např. tři dubové listy a v jejich tehdejším chápání světa v ní vyjadřovali spojení jako je např. narození – život – smrt, tělo – mysl – duše. Během let se symbol přenesl i do dalších náboženství. Pro křesťany byl symbol vyjádření Svaté trojice – Otec, Syn a Duch svatý. Jednalo se tedy vždy o spojení tří částí do jednoho harmonického celku nesoucího určitý význam.

Právě tímto spojením třech prvků jsme se nechali inspirovat i použili jsme tuto symboliku pro založení naší společnosti.
Stanovili jsme si takto 3 pomyslné pilíře, na kterých celá naše společnost stojí. Těmito pomyslnými pilíři je trojice hodnot, která se neodmyslitelně váže k nám a ke službám, které poskytujeme.

Porozumění - Důvěra - Spolehlivost

Porozumění

Pro mnohé z nás je místo posledního odpočinku trvalý fyzický důkaz existence lidí, které jsme milovali. Bohužel však všichni nemáme v této době dostatek času, energie, sil a schopností o tato místa pravidelně pečovat. Rozhodli jsme se tak vám s péčí těchto míst pomoci a společně je udržovat i nadále pro budoucí generace.

Důvěra

Jsme si hluboce vědomi důležitosti těchto míst. Velice si tak vážíme důvěry, kterou nám tímto svěřujete. Ke každé práci přistupujeme s citem, úctou a velkou pečlivostí. Důvěra mezi lidmi je klíčová a dává vzniknout spoustě nápadům a spojením. Vaší důvěry si tímto velmi vážíme a je pro nás zavazující.

Spolehlivost

Spolehlivost je v této době velmi důležitá a ceněná vlastnost. Rozhodli jsme se tedy právě ji zařadit jako naše 3. Kritérium, na kterém naši společnost stavíme. Můžete se tak spolehnout na férové a profesionální jednání, dodržení stanoveného termínu a na kvalitu naší práce. Klademe důraz na profesionální přístup od zavolání až po dokončení veškeré práce.

Náš tým

Základem každé úspěšné firmy jsou lidé.
Snažíme se vytvořit co nejpříjemnější pracovní prostředí,
aby naši lidé byli na oplátku těmi nejpříjemnějšími právě pro vás.

 • Roman Velísek

  Obchodní zástupce společnosti

  Co mám na starosti a s čím Vám mohu pomoci?

  Starám se o veškeré objednávky a komunikaci na společnosti. Vyřizuji emaily a řeším telefonické objednávky. Pomohu Vám s objednávkami od návrhu úprav, termínu realizace až po finální kalkulaci. Potkám se s vámi v případě náročnějších realizací přímo u daného hrobového místa a na místě probereme veškeré možnosti. Obracejte se na mě také v případě jakýchkoliv dotazů či reklamací apod.

 • Milan Balajka

  Obchodní zástupce společnosti, technik a pracovník v terénu

  Co mám na starosti a s čím Vám mohu pomoci?

  Jsem odpovědný za veškerou práci v terénu. Můžete se tak na mě obracet v případě zájmu o navržení proměny a vymyšlení celkové podoby realizace včetně kalkulace. V případě nutnosti s vámi telefonicky řeším detaily objednávky během její realizace.